Bluesy – Web / Graphic Designer
Yli 7 vuoden kokemuksella ollaan sopivasti tilanteessa jossa on jo päästy toteuttamaan mainioita projekteja, opittu miten tämä web maailma pyörii, mutta on vielä halu näyttää ja oppia aina vain lisää seuraavatkin 7 vuotta. Tämän työn tärkeimpiä ominaisuuksia onkin mielestäni kärsivällisyys, kommunikointikyky, luovuus ja halu.
Pääasia minulle töissäni on, että asiakas on yhtä tyytyväinen kuin minä projektin päätyttyä. Teen töitä korkeilla standardeilla ja etsin aina jotain uutta näkökulmaa, tekniikkaa tai muuta joka kehittää minua tässä ikuisesti muuttuvassa web ympäristössä.
Lukaise myös koko CV minusta jos haluat:
http://www.bluesyblue.comyr.com/portfolio/CV_Matias_Naveri.doc
KOULUTUS
Datanomi
REFERENSSIT
Katso Online Portfolioni:
http://www.bluesyblue.comyr.com/portfolio/
Hyvin moni homma ei ole portfoliossani, esimerkiksi työt jotka ovat lähinnä verkkosovelluksia ja toimivat salattujen sivujen takana. Lisää referenssejä saat rohkeasti kysymällä!
KIELITAITO
Erinomainen englanninkielen taito.